Увага! Увага!Увага!

Наказ відділу освіти, культури,

туризму, молоді та спорту

20 лютого 2017 року №33

Положення про проведення  змагань з волейболу

Крупецької об’єднаної територіальної громади

І. Загальні положення

1. Змагання з волейболу Крупецької об’єднаної територіальної громади (далі – змагання) проводяться з метою пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

2. Завдання Змагань:

підвищення майстерності спортсменів;

визначення стану розвитку волейболу;

пропаганда фізичної культури та спорту серед широких верств населення;

ІІ. Строки і місце проведення змагань

Дата, час та місце проведення змагань визначаються наказом відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради не пізніше, ніж за два місяці до початку його проведення.

ІІІ. Організація та керівництво проведення змагань

1. Загальне керівництво та контроль за підготовкою і проведенням змагань здійснює відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради.

2. Для підведення підсумків та оцінювання результатів змагань створюється суддівська колегія, склад якої затверджується наказом відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради.

ІV. Учасники змагань

1. У змаганнях беруть участь збірні команди сіл, загальноосвітніх навчальних закладів, організацій (далі – учасники).

Склад команди: 9 спортсменів, 1 тренер, 1 представник.

2. Учасники повинні мати відповідну спортивну форму.

3. Представники збірних команд у перший день змагань подають до суддівської колегії: заявку на участь в змаганнях за формою згідно з додатком; паспорт або свідоцтво про народження на кожного учасника змагань; страховий поліс на кожного учасника змагань. Заявки, які не відповідають встановленій формі або неправильно оформлені не приймаються.

4. Під час проведення змагань обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

V. Програма проведення змагань

1. Змагання проводяться у вікових групах:

юнаки і дівчата молодшого віку – від 12 до 13 років;

юнаки і дівчата середнього віку – від 14 до 15 років;

юнаки і дівчата старшого віку – від 16 до 17 років;

молодь (юніори, юніорки) - від 18 до 19 років;

дорослі (чоловіки, жінки) – 21 рік і старше.

2. Змагання проводяться у п’ятьох партіях кольоровими м’ячами.

Висота сітки для:

юнаків старшого віку, юніорів, чоловіків – 243 см,

юнаків середнього віку – 240 см,

юнаків молодшого віку – 235 см;

дівчат старшого віку – 224 см;

юніорок, жінок – 224 см,

дівчат середнього віку – 220 см,

дівчат молодшого віку – 215 см.

VI. Безпека та підготовка місць проведення

1. Забезпечення безпеки під час проведення змагань покладається на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради та власника спортивних споруд, інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно- видовищних заходів за місцем проведення змагань.

2. Підготовка місць проведення змагань повинна відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів".      Власник спортивних споруд, інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів за місцем проведення змагань у перший день проведення змагань подає до суддівської колегії акт про готовність спортивних споруд до проведення змагань.

3. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. На змаганнях присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова.

4. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

VII. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів

1. Змагання проводяться згідно діючих правил.

2. Переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок за системою: за перемогу з рахунком 3:0 та 3:1 – 3 очка; 3:2 – 2 очка; за поразку з рахунком 0:3 та 1:3 – 0 очок; 2:3 – 1 очко; за неявку на гру - мінус 1 очко.

У разі однакової кількості набраних очок двома (або більше) командами місця визначаються: за співвідношенням виграних та програних партій; за співвідношенням виграних та програних м’ячів; за результатом особистих матчів між спірними командами.

4 3. Переможці нагороджуються грамотами I, II, III ступеня відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради та цінними подарунками.

VIII. Умови фінансування змагань та матеріального забезпечення учасників

1. Усі витрати учасників щодо участі у змаганнях здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

2. Витрати на організацію та проведення змагань, підбиття підсумків та нагородження переможців здійснюється за рахунок коштів не заборонених чинним законодавством України.

Начальник                                                                     М.М.Сова