Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Вітаємо переможців огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» та вчителів, які їх підготували

Вітаємо

переможців огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів

«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» та вчителів, які їх підготували

 

  • у номінації «Юні поети» (І вікова категорія):

Трачук Діану Сергіївну, ученицю  6 класу Ситненської гімназії  Крупецької сільської ради (І місце), вчитель Коб’юк С.А.

 

Матюшок Ірину Юріївну, ученицю 6 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради (ІІ місце), вчитель Матюшок Г.П.

 

  • у номінації «Юні поети» (ІІ вікова категорія):

Рабчун Оксану Віталіївну, ученицю 8 класу Ситненської гімназії  Крупецької сільської ради (ІІ місце),  вчитель Ярощук О.Д.

 

Бабак Ульяну Олегівну, ученицю 8 класу опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Крупецької сільської ради , вихованку КПЗ «Креатив»  (ІІ місце), керівник гуртків КПЗ «Креатив» Медвідь С.В.

 

Мирончук Ірину Володимирівну, ученицю 11 класу опорного закладу

«Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради  (ІІ місце), вчитель Протас В.В.

 

-  у номінації «Читці-декламатори» (І вікова категорія):

 

Лемещук Іванну Миколаївну, ученицю 4 класу філії Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради (І місце ), вчитель Кощук О.В.

 

Богуславську Юлію Сергіївну, ученицю 6 класу опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради (ІІ місце), вчитель Протас В.В.

 

Правника Ярослава Миколайовича, учня 7 класу Довгалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради (ІІІ місце), вчитель Чубай С.С.

 

  • у номінації «Читці-декламатори» (ІІ вікова категорія)::

 

Цимбалюк Альону Василівну, ученицю 9 класу опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради, вихованку КПЗ «Креатив» Крупецької сільської ради (І місце), керівник гуртків КПЗ «Креатив» Крупецької сільської ради Медвідь С.
В. 

 

Кот Яну Василівну, ученицю 8 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ  ступенів Крупецької сільської ради (ІІ місце), вчитель Матюшок О.В.

 

Лавренюк Ілону Назарівну, ученицю 9 класу Довгалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради (ІІІ місце), вчитель Панасюк О.Г.



« повернутися до списку новин