Відбулось засідання Ради регіонального розвитку Крупецької ОТГ.

Дата: 25.02.2019 15:46

22 лютого 2018 року під керівництвом Крупецького сільського голови Віталія Мошкуна відбулось засідання Ради регіонального розвитку Крупецької ОТГ.

Участь у роботі Ради регіонального розвитку взяли:  народний депутат Верховної ради України Дехтярчук Олександр Володимирович,  радник з питань муніципальних послуг Центру розвитку місцевого самоврядування Мікуліч Валерій Олександрович, експерт з реформування медицини Програми ULEAD з Європою Центру розвитку місцевого  самоврядування Височанський Василь Іванович, депутат Рівненської обласної ради, виконавчий директор ТзОВ «Радивилівмолоко» Грисюк Анатолій Іванович, депутат Крупецької сільської ради, начальник служби безпеки   ТзОВ «Птахофабрика «Крупець» Хомяк Василь Леонідович, перший заступник голови Радивилівської РДА Стасюк Володимир Володимирович, заступник голови Радивилівської районної ради Гуменюк Андрій Дмитрович.

Головним питанням роботи ради Регіонального розвитку Крупецької ОТГ став звіт сільського голови В.Мошкуна про проведену роботу за 2017-2018 роки (скорочений варіант додається).

Під час роботи Ради регіонального розвитку розглянуто такі питання:

1. ЗДОБУТКИ ГРОМАДИ, ЯК РЕЗУЛЬТАТ СПІЛЬНОЇ ПРАЦІ ВЛАДИ І МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ.
  2. ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ, ЯК РУШІЙНА СИЛА ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ МОЖЛИВОСТЕЙ ГРОМАДИ.
  3.  СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КРУПЕЦЬКОЇ ОТГ.

Мешканці громади мали можливість задати питання сільському голові та учасникам заходу. Обговорювались перспективи розвитку культури, фізичної культури і спорту, зокрема будівництво спортивних споруд, ремонт закладів культури на території громади. Жваву дискусію викликало питання реформи медицини та надання медичних послуг мешканцям громади. Загалом засідання Ради регіонального розвитку  Крупецької ОТГ пройшло динамічно та продуктивно, у ході роботи окреслено перспективи подальшого розвитку громади.