Шановні мешканці Крупецької об’єднаної територіальної громади!

Дата: 22.01.2019 10:57

Шановні мешканці Крупецької об’єднаної територіальної громади!

22 січня наш народ урочисто відзначає чергову річницю проголошення Акту Злуки (об'єднання у 1919 році східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу). Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом прагнення нації до етнічної і територіальної єдності. З нагоди цього свята ми хочемо підкреслити, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а є у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

З приводу цього свята, дозвольте мені привітати Вас і побажати міцного здоров’я, незламного духу, людської гідності та самоповаги. Пишаймося, що ми Українці!

З повагою сільський голова  В. МОШКУН