Шановні працівники закладів освіти і культури!

Дата: 28.12.2018 10:37

Шановні працівники закладів освіти і культури!

Напередодні новорічних свят, аналізуючи успіхи  і невдачі, розуміємо, що освіта і культура Крупецької громади, відповідаючи на виклики сьогодення, виявились у році, що минає, не лише стійкими та стабільними, але й здатними до суттєвих змін.

Розпочали працювати в умовах нового Закону України «Про освіту». Зроблені перші кроки в умовах Нової української школи.

Переконаний, що в наших з Вами силах домогтися, щоб наступний рік став ще помітнішим кроком у напрямку покращення  життя кожної дитини, кожного педагога, кожного працівника культури.

Тож саме час подякувати Вам, шановні колеги, за те, що впродовж 2018  були разом, разом вирішували важливі для галузі освіти і культури завдання, адже коли, як не в часи змін, підтримувати один одного мудрими порадами, цікавими ідеями і просто дружнім словом.
       Отож, сердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим, бажаю, щоби він пройшов під знаком миру і добра, любові та поваги, щоби став роком чистих помислів і добрих справ!

З повагою М.Сова,

начальник відділу освіти,        культури,   туризму, молоді та спорту