Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

26 грудня 2018 року у відбулося засідання колегії відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради

   26 грудня 2018 року відбулося засідання  колегії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради  (далі – відділ).  

        На порядок денний колегії було винесено ряд питань за підсумками календарного року. Зокрема, начальник відділу М.Сова у своїй доповіді висвітлив питання стану реалізації  Програми розвитку освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради на 2017 – 2019 роки у 2018 році.

   Поряд із тим, у ході засідання колегії  розглянуто питання  стану виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови сільської ради у поточному році (заступник начальника відділу Г.Романович);           проаналізовано результативність участі учнів закладів загальної середньої освіти в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та обговорено підсумки оздоровчої кампанії 2018 року (головний спеціаліст відділу З.Котик).

         Окрім цього, на засіданні колегії розглянуто та затверджено план роботи відділу освіти, культури, туризму,   молоді та спорту Крупецької сільської ради 2019 рік.« повернутися до списку новин