Вітаємо з Днем української армії

Дата: 06.12.2018 10:00

З 1993 року в Україні відзначається День Збройних сил України. Дата свята була закріплена постановою Верховної Ради України на честь прийняття 6 грудня 1991 року Закону України "Про збройні сили України". День української армії - свято мужніх і сильних чоловіків, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наші життя.

Щиро вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України, бажаємо міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, мирного неба над головою, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Тому, шановні військовослужбовці, прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках. Зі святом Вас!

З повагою, виконавчий комітет

та працівники Крупецької сільської ради