Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

 

 

 

Повх Анастасію Володимирівну, ученицю 7 класу опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради,  – ІІІ місце, вчитель Рудишина Е.В.;

Рабчук Оксану Віталіївну, ученицю 7 класу Ситненської гімназії Крупецької сільської ради,  – ІІІ місце, вчитель Ярощук Оксана Дмитрівна;

Мирончук Вікторію Василівну, ученицю 7 класу філії Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької  сільської ради, – ІІІ місце, Серватович М.В.;

Дулю Естер Василівну, ученицю 8 класу опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради, – ІІ місце, вчитель Протас В.В.;

Шугайло Надію Романівну, ученицю 8 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради, – ІІ місце, вчитель Мошкун Л. С.;

Калашнікову Тетяну Миколаївну, ученицю 8 класу філії Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької  сільської ради, – ІІІ місце, вчитель Барабан Н.І.;

Янісевича Станіслава Руслановича, учня 9 класу Довгалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради, – ІІ місце, вчитель Панасюк О.Г.;

Олійник Вікторію Олександрівну, ученицю 9 класу Ситненської гімназії Крупецької сільської ради, – ІІІ місце, вчитель Ярощук О.Д.;

Матюшок Тетяну Віталіївну, ученицю 9 класу Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради, – ІІІ місце, вчитель Матюшок О.В.;

Цимбалюк Альону Василівну, ученицю 9 класу опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради, – ІІІ місце, вчитель Чубик Т.М.;

Головчука Сергія Петровича, учня 10 класу Довгалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради, – ІІ місце, вчитель Панасюк О.Г.

Сову Юлію Миколаївну, ученицю 10 класу опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради, – ІІІ місце, вчитель Рудишина Е.В.;

Протас Ангеліну Володимирівну, ученицю 11 класу опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради, – ІІІ місце, вчитель Протас В.В.



« повернутися до списку новин