Дата: 23.11.2018 16:21

Пекельні цифри та слова

У серці б’ють, неначе молот.

Немов прокляття ожива,

Рік тридцять третій.

Голод…Голод…Голод…

Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від штучного Голоду, заподіяного Сталінським тоталітаризмом у 1932-33 рр. у Михайлівській ЗОШ  I-II ст.  була присвячена лінійка-реквієм « Рік 33-ій…Голод…Голод…» . Присутні цього заходу перенеслися думкою й уявою в роки 30-ті трагічної історії нашої України.

Жахливо навіть  через 86 років ступати болючими стежками страшної трагедії, яка розігралася на благословенній землі квітучого українського краю. Досі не віриться, що тут раптово зник хліб, люди залишилися без зернини. І це в урожайний 1932 рік .  Пухли старі і малі, вмирали родинами й селами. Смерть чекала на шляхах, городах, у хатах.

Хвилиною мовчання вшанували усіх замордованих голодом.

Учні мали змогу ознайомитися  з виставкою художньої, публіцистичної літератури « На вікні свіча догасла…» .