Україна – це отча земля!

Україна – це отча земля, рідний край, де ми народилися. Це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи і революція 2013 року – Революція Гідності.

Ніхто навіть уявити не міг, що у 21 столітті розпочнеться братовбивча неоголошена війна. Розпочнеться мобілізація цвіту нашої країни – молодих хлопців, татусів, братів в зону АТО для захисту кордонів і цілісності Української держави. Ця війна забрала життя багатьох українців. Але герої не вмирають! Bони зажди житимуть у наших серцях.

Про всіх, хто хоч якоюсь мірою був причетний до подій на сході України – воїнів, волонтерів, лікарів йшлося у патріотичному заході «У їхніх серцях жила Україна», проведеному у Ситненській гімназії.

У бібліотеці діяла художньо-ілюстративна виставка «Україна – гідна свободи».