Освітній курс для Українських підприємців, які бажають експортувати За кордон

Дата: 17.10.2018 17:56

Для кого цей курс?

Креативним підприємцям, майстрам, менеджерам творчого бізнесу – тим, хто створює, реалізує та просуває дизайнерські вироби в Україні, кому необхідна поміч у виході на зовнішні ринки та допомога у створенні потужного бренду; кожному, хто бажає зрозуміти, з яких основних етапів складається експортна діяльність креативного підприємства, як створити міжнародний бренд та які цифрові інструменти слід використовувати для здійснення прямих продажів закордон.

В чому перевага цього курсу?

Курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність креативного підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки, як підготувати свій дизайн-продукт та як оцінити можливі ризики під час експорту. Орієнтація на міжнародні практики, європейський досвід, практичні кейси та унікальна експертиза від провідних експертів в області експортної діяльності креативних підприємств – ключові елементи освітнього курсу, розрахованого на початківців.

Що передбачено?

15 відео-лекцій за темами: готовність до експорту, бізнес-моделі креативних підприємств, розробка дизайну продукції, брендування та елементи бренду, фотографії та візуальні ефекти для презентації продукту, створення візуальної ідентичності, пакування, маркування та електронні ресурси;

9 семінарів за участю тренерів програми в різних містах України;

історії досвіду європейських компаній про те, як розвивати креативний бізнес, створювати власний бренд, продавати дизайнерський виріб та виходити на нові ринки;

Q&A сесії: консультації з експертами програми щодо створення власного бренду та налагодження експортної діяльності вашого підприємства;

доступ до навчальної он-лайн платформи, де зібрано усі навчальні матеріали програми;

нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу;

ексклюзивний доступ до розширених навчальних матеріалів, статей та відео-контенту.

Програма курсу

Нижче – перелік основних тем курсу, по кожній з яких відбудеться вебінар з тренером та опубліковано відео-лекцію. За вибраними темами відбудеться живий семінар з тренером програми.

1. Бізнес-моделі креативних підприємств

2. Як визначити цільові групи для креативного бізнесу

3. Розробка дизайну продукції креативних підприємств

4. Пакування та маркування дизайнерських виробів

5. Як створити прибутковий асортимент

6. Ціноутворення для креативних підприємств

7. Визначення розміру маржі

8. Брендування та елементи бренду для креативних підприємств

9. Створення візуальної айдентики

10. Фотографії та візуальні ефекти, які транслюють правильне повідомлення

11. Як використовувати PR для креативного бізнесу

12. Як обрати правильний канал збуту для вашого продукту

13. На що звернути увагу при розробці якісної веб-сторінки

14. Як планувати щоб досягти успіху

15. Перевірте свою готовність до експорту

Початок та тривалість навчання

22 жовтня 2018 року – відкриття доступу до освітніх матеріалів курсу та початок навчання; кожен зареєстрований учасник отримає сповіщення про початок курсу, дату та час проведення першого вебінару та розклад живих семінарів на свою електронну адресу;

15 вересня 2019 року – завершення навчального курсу.

Тестування та сертифікація

Наприкінці програми учасникам буде запропоновано пройти тест за результатами навчання та отримати електронний сертифікат про проходження курсу.

Умови участі

До участі в Програмі запрошуються представники креативного підприємництва, які працюють у таких напрямках: меблі, предмети інтер'єру та побуту, освітлення, посуд, одяг та взуття, прикраси, аксесуари, сумки, гаманці, іграшки, ремесла, архітектура, вироби ручної роботи – виробляють фізичні об’єкти дизайну.

Офіс з просування експорту не обмежує аплікантів критеріями відбору – зареєструватись на курс Creative Export Ukraine: START та пройти навчання може будь-який громадянин України. Для безперешкодного спілкування з експертами програми аплікант має добре володіти англійською мовою, проте основна частина матеріалів курсу дублюється субтитрами.

Учасники курсу самостійно забезпечують логістичні витрати у разі участі у заходах Програми. Для участі в заходах в рамках програми Офіс з просування експорту може оголосити додатковий відбір серед учасників курсу, що міститиме критерії та/або додаткові умови, які відрізняються від зазначених.