Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

«Мої роки – моє багатство»

 

 

                                                  Люди похилого віку -
                                                  Мудрості стигла пора,
                                                 Спогадів митті без ліку,
                                                 Роки по вінця добра –

                                                     Праведно й щиро прожиті!

 

         Непомітно, але впевнено вступила у свої права золота осінь. І саме в цю пору, коли чарівниця осінь порозвішувала на гілочках дукати багряного листя,відмічають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні  також і День ветерана.

 Осінньою порою ми називаємо не тільки осінні місяці, а й частину життя людини. Захід, який підготувала бібліотекар Ольга Мокра, був святом вдячності людям похилого віку. В цей день для них звучали теплі слова шанування, а також улюблені пісні.

         У цей святковий, щедро напоєний теплом день, ми зібралися в чудовому товаристві на свято праці,свято долі, свято життя, щоб висловити свою шану й повагу старшим,мудрішим людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. І саме сьогодні, ми віддали данину тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Великої Вітчизняної війни, яке відбудовувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє.

         Під час свята лунали ліричні вірші,сердечні слова чергувалися з музичними номерами та теплими привітаннями на адресу людей похилого віку.

         Дуже прикро,що таке свято відбувається лише раз на рік, адже слова вдячності людям похилого віку повинні лунати набагато частіше. Ми доклали максимум зусиль, щоб свято відбулося.« повернутися до списку новин