Шановні працівники освіти!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти.

Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, наші дорогі, даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.
     Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань. Ви — творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.
     Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

З повагою сільський голова                                                                                Віталій Мошкун

Начальник відділу освіти, культури, туризму,молоді та спорту                             Микола Сова