Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення

Дата: 06.09.2018 16:22

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення.

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області.

1. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення.
  1. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері надання дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років права на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців закладів дошкільної освіти (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти (шкіл-інтернатів) та за формою делегування одному із суб’єктів співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів.
  2. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері надання соціальних послуг та за формою спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
  1. Альтернативні варіанти вирішення питання.

- схвалення пропозицій про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад.

1. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення.
    • діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років;
    • одинокі непрацездатні громадяни;
    • багатодітні сім’ї.
  1. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін.
    • підвищення рівня взаємодії органів виконавчої влади з метою покращення  надання освітніх послуг для дітей з особливими потребами віком від 2 до 18 років;
    • підвищення рівня взаємодії органів виконавчої влади з метою покращення якості надання послуг для одиноких непрацездатних громадян, інвалідів, пенсіонерів та багатодітних сімей.
  1. Відомості про строк, місце та час заходів.

Проведення зборів з питання організації співробітництва територіальних громад планується на 18.09.2018 року о 14.00 у приміщенні Крупецької сільської ради (с. Крупець, вул. Довга, 68).

1. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін.
  • публікація інформаційного повідомлення на сайті Крупецької сільської ради.
  1. Адреса, строк і форма  подання письмових пропозицій та зауважень.
    • поштова адреса: 35541, с. Крупець, вул. Довга, 68, Радивилівський р-н, Рівненська обл.
    • електронна адреса: KRUPETSS @ ukr.net
    • строк подання пропозицій: до 17.09.2018р.;
    • форма подання письмових пропозицій та зауважень.
  1. Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення.
    • електронна адреса: KRUPETSS @ ukr.net
    • номер телефону: 0 (3633) 27 2 34.
  2. Прізвище, ім'я відповідальної особи органу виконавчої влади.
    • Максимів Ольга Сергіївна, начальник юридичного відділу Крупецької сільської ради, тел.: 0 (3633) 27 2 34.
  1. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення.
  2. ісля  18 вересня 2018 року на веб-сайті Крупецької сільської ради http://krupetska-gromada.gov.ua

Форма подання письмових пропозицій та зауважень до проектів нормативно-правових актів, що виносяться на громадське обговорення

ПІБ особи, що бере участь в громадському обговоренні або назва ІГС, якщо пропозиції надаються колективно від ІГС

ІГС, який представляє особа, та її посада в ІГС