І День Незалежності святкували, і поліцейську станцію відкривали……

Дата: 29.08.2018 14:36

З Днем Народження, моя Україно,

Щастя жити  ти мені дала,

Для мене ти одна і рідна, і єдина,

Я все зроблю, щоб ти вічно жила.

Ті слова стали провідною ниточкою до свята Дня Незалежності, яке відбулося в селі Ситне. В цей день тут святкували подвійне свято: святковий концерт «Житиме вічно, моя Україна», та урочисте відкриття поліцейської станції.

У п’ятницю, в цей теплий, сонячний день біля Ситненського старостинського округу, зібралися односельчани, шановні гості, талановиті артисти, яких об’єднала любов і повага, гордість і шана до нашої незалежної, самостійної, прекрасної України, де ми є повноправними господарями на своїй українській землі, землі наших батьків і прадідів, землі героїчного народу, історія якого переповнена драматизмом, славою і вічним тяжінням волі.

Хлібом насущним, на вишитому рушнику, харизматичні  і відповідальні ведучі Віола  Кот  та Людмила Маркович  зустрічали шановних  гостей свята: заступника начальника ГУМП в Рівненській області полковника поліції Файта Л.Л., начальника Дубенського відділу ГУМП в Рівненсьській області підполковника поліції Семеренка Ю. В.,начальника Радивилівського відділення поліції  Дубенського відділу поліціїї ГУМП в Рівненській області підполковника поліції Коркоша В.М., голову районної Ради Кондика В.М., голову Крупецької сільської Ради Мошкуна В.В., начальника відділу освіти, культури і туризму Сову М.М.

Після урочистого відкриття свята,  виступили наші запрошені гості, які запевнили  всіх жителів Крупецької сільської Ради, що поліція оберігатиме їх мир, спокій і права, сумлінно виконуватиме свої обов’язки, боротиметься з правопорушниками, зі злочинністю та хабарництвом. Голова Крупецької сільської ради Мошкун В.В. та полковник поліції Файт Л.Л. перерізали жовто-блакитну  стрічку до приміщення поліцейської станції, а настоятелі Свято-Дмитріївської церкви отець Дмитро та отець Іван відправили святковий молебен і освятили приміщення.

Далі свято продовжив святковий звітний концерт, який підготували учасники народного аматорського фольклорного ансамблю «Вишиванка» під керівництвом  Нелі Кощук. Свою творчість та любов до народної української пісні дарували глядачам талановиті, щирі, привітні, голосисті учасники народного аматорського фольклорного ансамблю Кобюк С., Безпалько Л., Петлюк М., Рабчун Л., Бабич Г., Бабич М., Семеренко Г., Табачук Т.

Бурхливими оплесками супроводжувались пісні: «Нічкою темною», «На камені ноги мила» у виконанні вокального тріо: Кот І, Рабчун Л., Трачук Ю.; пісня «О, Матінко, Божа» у виконанні тріо у складі: Маркович С., Кощук Н, Кот І.

Дружніми оплесками були нагороджені пісні «Ми українці», «Нехай квітує Україна» у виконанні   Мацюк А., «Україна» у виконанні Каналош Г., « Це моя Україна» у виконані Кравчук С.,  «Солдатику мій» у виконані Кот В.,«За вроду дякую батькам» у виконані Трачук Д. Зворушливо для глядачів донесла свій вірш «Гомоніла Україна» Людмила Маркович . Щирими оплесками за вірші нагородили глядачі наймолодших артисти: Бабич Н., Трачук Д.,Данилюк Д.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Святковий концерт закінчився піснеспівом «Україно, молюся за тебе», яку виконали всі учасники свята, помолившись за Україну, за її мову, за пам'ять наших загиблих солдатів, щоб закінчилась скоріше війна, щоб всі українці об’єднались навколо спільної мети, процвітання України і кожного, хто живе на цій мальовничій, чудовій, благодатній землі.

Після концерту, за давнім українським звичаєм, всіх присутніх частували традиційними українськими стравами, які приготували наші славні господині: працівники Карпилівсько ДНЗ «Сонечко» (завідувач Семеренко Н. М.), працівники ДНЗ «Яблунька» с.Гайки-Ситненські(завідувач Бабич Л.П.),працівники Ситненської школи: Кот І. ,Поліщук В., Токмина М., культпрацівники Табачук Т. та Кощук Н.

Хочеться щиро подякувати за моральну і матеріальну підтримку: талановитим артистам, славним господиням, голові Крупецької сільської ради Мошкуну В.В., в.о. старості сіл Ситне, Гайки-Ситенські, Коти, Табачуки, Карпилівка Матюшку Г. В., підприємцям: Мазуркевич Л. П., Циганюку В.В., Базицькому В. М., Кошкодан О.О., Шевчуку І.В.