Своє серце Україно,я кладу тобі до ніг!

Дата: 28.08.2018 11:58

23 серпня відбувся мітинг до Дня Державного Прапора України.
Про вшанування цього державного символу,священного двокольору за що багато поколінь захисників української землі проливали кров і в теперішній час кладуть на плаху історії свої голови, розповіли ведучі Мирослава Дузінська та Вікторія Мамчур.

Право підняти Прапор було надано Дузінському Миколі Андрійовичу. Вшанували тих, хто віддав своє життя заради волі, свободи, незалежності та демократії на нашій землі хвилиною мовчання.

З вітальним словом виступив сільський голова Мошкун Віталій Володимирович.
Святкування продовжили в залі сільської ради де виступали зі святковим концертом до Дня Незалежності України гуртківці БК с. Крупець.

В програмі прозвучали пісні у виконанні ансамблю дівчаток та хлопчиків, вокального жіночого ансамблю «Чарівниця», солістів Мирослави Дузінської та Вікторії Мамчур, дуету Меланії Ковальчук та Марії Кундеус, читців Юлії Богуславської, Анастасії Червоної, Альони Цимбалюк.

Фінальним акордом була пісня «Моя родина Україна». Музичний супровід вів Віталій Колесник, звукооператор Андрій Мандзюк.