Шановні жителі Крупецької об’єднаної територіальної громади!

Дата: 23.08.2018 14:18

Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Нам довелось пройти довгий та тернистий шлях до здобуття омріяної незалежності. Історія становлення української державності майорить яскравими постатями справжніх героїв, завдяки яким ми з гордістю називаємо себе Українцями.

На жаль, на сьогоднішній день продовжується відчайдушна боротьба за суверенітет нашої держави. В світлі останніх подій, хочу насамперед побажати Всім мирного неба над головою, терпіння і наснаги, добра та спокою у кожному серці, у кожному домі.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Ми   – українці Всім миром захистимо свій вибір, а значить – захистимо і українську незалежність. І сьогодні з гордістю  ми заявляємо: Держава наша є! Держава наша буде!

Хай Бог укріпить нас у цій вірі і допоможе нам у розбудові держави – Україна! З великим святом! З Днем Незалежності! З днем народження Україно!

З повагою,

голова Крупецької ОТГ