У с. Довгалівка відбувся схід села.

Дата: 20.08.2018 10:14

У приміщенні сільської школи 19 серпня відбувся схід села в Довгалівці, під час якого розглядалися питання: про звіт Крупецького сільського голови Мошкуна Віталія Володимировича, який прозвітував перед своїми виборцями про те, що йому вдалося зробити з часу обрання на посаді сільського голови та поділився планами на майбутнє. Схід села розпочався з гімну України. Після заслуховування звіту сільського голови відбулося активне обговорення основних проблемних питань громади, що потребують негайного вирішення.

Мошкун В.В дав відповідь на численні запитання, які цікавили присутніх на сході села, розкрив пріоритетні напрямки роботи виконавчої влади на найближчу перспективу, а також завірив, що ті проблемні питання, які були озвучені, будуть вирішуватися.