Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Шановні жителі Крупецької об’єднаної територіальної громади, керівники установ, підприємств та організацій

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради об’єднаної територіальної громади повідомляє про те, що сільською радою проведено конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів на території сільської ради та визначено переможцем вищезазначеного конкурсу КП «Зеленбуд».

Згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі  джерел утворення побутових відходів укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг;  згідно з п.1 ч.3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укласти договір на надання житлово-комунальних послуг підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Тому сільська рада просить Вас звернутися в КП «Зеленбуд» за адресою с.Крупець, вул. Довга,68 для укладання договору на вивезення побутових відходів.

       В подальшому при укладанні договору виконавець послуг на вимогу споживача зобов’язаний пред’явити: правила надання послуг; графік вивезення відходів; тарифи на надання послуг.

 

Виконавчий комітет сільської ради« повернутися до списку новин