24 червня молодь Крупецької громади святкувала День молоді.

Завжди душею молоді

24 червня  молодь Крупецької громади святкувала День молоді. Свято проводилося з метою популяризації здорового способу життя, змістовного відпочинку молоді Крупеччини.

Цього дня спортивна зала Крупецької школи увібрали чимало молодих людей різних вікових категорій, тих, хто відчуває в собі спортивний потенціал.

Програма заходу включала спортивні змагання з волейболу, баскетболу і настільного тенісу.

Усі учасники змагань поділились на 4 команди, а саме: команду «Аматори» (капітан Іван Мамчур), команду «Ярики» (Назар Любич), команда учнів  10 класу (капітан Максим Юзьків) та команду молоді зі села Срібного (капітан Роман Мандина).

У змаганнях з волейболу перемогу здобула команда «Аматори» старшої вікової категорії,  за що отримала кубок;  ІІ місце виборола команда «Ярики», ІІІ-е – команда учнів 10 класу.

У тенісному турнірі переміг Поволоцький Юрій.

На цьому шанувальники спорту не закінчили змагатися, адже фіналом свята стала всіма улюблена гра у футбол.

Усі команди були нагороджені грамотами за активну життєву позицію. Загалом свято вдалося, кожен із присутніх отримав позитивні емоції і заряд енергії.