«Діти – це квіти нашого життя»

Дата: 01.06.2018 16:43

«Діти – це квіти нашого життя»

Народна мудрість говорить: «Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиліття – саджай дерево, а якщо твої плани розраховані на віки – виховуй дітей». Адже діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

Щороку першого червня відзначається прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний день захисту дітей. Саме у них, у дітях, ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони зростали здоровими і радісними, прославляли свою родину й рідний край.

Цей день для дітлахів села Михайлівка пройшов на території клубу, а організували його сільський бібліотекар Ольга Мокра і завідувач клубу Ірина Гулійчук. Програма свята була насиченою і цікавою, адже включала ігри, вікторини, розваги та конкурси. Не можна було не помітити щасливих дитячих облич під час подорожі океаном розваг та забав, які повсякчас супроводжувалися музичними комипозиціями.
Свято розпочалося флешмобом «Танцюймо разом з нами», в якому взяли участь не лише діти шкільного віку, але й маленькі вихованці садочка «Сонечко».
Першою зупинкою в океані розваг став острів «Художній», діти брали участь у конкурсі малюнка на асфальті «Щасливе дитинство моє» та із задоволенням співали улюблені пісні в караоке на острові «Пісенний».
Наступною - була літературна зупинка «Краще всіх я знаю казки».
Щоб трішки розім’ятися, діти взяли участь у спортивних змаганнях «Найспритніший». Охочих гратися на острові «Невідомий» чекала захоплююча гра - пригода «У пошуках захованого скарбу».
Загалом захід залишив приємні незабутні враження у малечі. Це було помітно у щирих дитячих очах та посмішках.
Дружня весела атмосфера, позитивні емоції викликали сподівання дітвори на нові цікаві зустрічі та знайомства.