Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Останнього дзвоника в Крупецькій ОТГ.

 Сьогодні 31 травня, у Крупецькій об’єднаній територіальній громаді продзвонив останій дзвоник. Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно випускники боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у них все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда і т.д. Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували випускникам багато гарного, які зробили їх розумнішими.

   

  

 Урочисто внести державний прапор на свято останнього дзвоника доручили кращим учням школи. Позаду уроки, контрольні роботи та домашні завдання. Попереду - випускні іспити і доросле майбутнє.

 Останній дзвоник - особливе свято не лише для школярів, але й для батьків. Вони хвилюються за своїх дітей і пригадують, якими вони були маленькими.

 Вчителі також не приховують емоцій. За 11 років навчання у школі вони щиро полюбили своїх учнів та все ж мають дати їм востаннє почути шкільний дзвінок.

 Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!« повернутися до списку новин