Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування

Крупецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – «провідний спеціаліст фінансово-економічного відділу сільської ради».

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі

-     особова картка (форма П-2 ДС)

-     автобіографія

-     дві фотокартки розміром 4x6

-     копія документа про освіту

-     копія паспорта

-     електронна декларація про доходи за 2017 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади, звертатися в Крупецьку сільську раду за адресою Рівненська обл. Радивилівський р-н с. Крупець, вул. Довга, 68 тел. 8(03633) 3-01-32, e-mail: KRUPETSS @ ukr.net, протягом робочого дня.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 24 травня 2018 року