Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Відбулася виставка – конкурс «Великодній розмай»

Виставка – конкурс «Великодній розмай»

Свято Пасхи, Світлого Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, наповнює  весь православний люд, любов’ю, миром, злагодою, добром. Це велике свято для кожного із нас,це зустріч в родинному колі,серед друзів. Радість та надія на краще.

 11 квітня жителі Крупецької громади прийняли участь  у благодійній акції та вистаці – конкурсі «Великодній розмай», організованою ПШБ с. Крупець,Будинком культури , Крупецьким центром з надання соціальних послуг.

Активну участь в заході прийняли працівники Крупецької сільської ради, Центру з надання соціальних послуг, священик Святотроїцької церкви села Крупець отець Ігор.

В номінаціях конкурсу здобули перемогу:

Яковлєва О.М.( «Найкраще оформлення Великоднього кошика»,  «Найкраща Великодня  писанка»);

Мандина А.В.( «Найкращий Великодній рушник»);

Хомяк Р.І.( « Найкраща Великодня паска»);

Порученко Л.В.( Приз глядацьких симпатій за оригінальне оформлення Великодньої паски).

Переможці були нагородженні подарунками.

Всі присутні на заході отримали естетичне задоволення від виступу дитячого колективу Крупецького будинку культури.

 І щоб свято прийшло до кожної людини, мешканці Крупецької громади , вирішили, принесені на конкурс паски та крашанки, передати на гостину проживаючим в Радивилівському відділенні стаціонарного догляду для постійно або тимчасово проживаючих .

 Директор центру з надання соціальних послуг Є.Л.Олійник та директор будинку культури с. Крупець М.А.Кундеус доставили у відділення святкову випічку  ,а дітки привітали проживаючих з святом Пасхи.« повернутися до списку новин