Шановні жителі Крупецької об’єднаної територіальної громади! Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

У цей  весняний день  премудрості та ласки Господньої, ми   відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми – не самотні на цьому світі, бо з нами – Господь. Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.
      Нехай же благодатна звісточка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя.

Разом із вами звертаюся у щирій молитві до Бога та прошу здоров’я і благополуччя кожній сім’ї та миру для України.

Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий  Благодатний  вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.
    Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова Крупецької сільської ради В.Мошкун.