ОГОЛОШЕННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КРУПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО 30 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ З 10.30 ГОД. У АДМІНПРИМІЩЕННІ КРУПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ БУДЕ ПРОВЕДЕНИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ НОТАРІАТУ (УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРІВ, ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ і т.д.), ЗА УЧАСТЮ ПРИВАТНОГО НОТАРІУСА РАДИВИЛІВСЬКОГО РАЙОННОГО НОТАРІАЛЬНОГО ОКРУГУ ГОРДІЙЧУКА В.І. ТА ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ НОТАРІАТУ ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ  ЛЕНДЄЛ А.І.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СІЛ КРУПЕЦЬ, ГНИЛЬЧЕ, ГАЙКИ, БАРАННЕ, СРІБНЕ, ЗАМІЩИНА, БОРАТИН, ГОНОРАТКА, ДОВГАЛІВКА, МИХАЙЛІВКА, ЗАСУВ, СИТНЕ, ТАБАЧУКИ, ГАЙКИ-СИТЕНСЬКІ, КОТИ, КАРПИЛІВКА.

КРУПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ