Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже на інформаційних сторінках учасників

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже на
інформаційних сторінках учасників

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення.

З 01 березня 2018 р. учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської областей мають можливість роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні, де вказані адреси пунктів проведення.

Для цього необхідно зайти на «Особисту сторінку учасника ПЗНО» (за логіном та паролем, який отримали під час реєстрації) на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua .

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.

Календар пробного ЗНО -2018:

• 24 березня 2018 р. – українська мова та література
  • 31 березня 2018 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія.

Бажаємо успіху!