Вітання з Днем Незалежності України

Дата: 22.08.2017 15:54

Фото без описуВітання з Днем Незалежності України

Шановні односельчани об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаємо вас із Днем Державного Прапора Україниь та 26-ю річницею Незалежності України!

День незалежності України – це важливий день для кожного українця, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

До цих пір ми не надто задумувалися і цінували такі поняття як Незалежність, Воля і Свобода. Але зараз, коли тисячі українців віддають своє здоров’я та життя за єдину Батьківщину, наш спокій і мир, за нашу з Вами людську гідність і честь, значення цих слів  змінилися для кожного українця. Тепер ми знаємо і ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності! Адже за останні  чотири роки Незалежності  прапор кольорів мирного неба і золотого поля залитий кров’ю найкращих синів українського народу, окроплений святими сльозами матерів.  Наш синьо-жовтий стяг об’єднав під своїми полотнищами захисників рідної землі, патріотів, і кличе нас взятися до її розбудови.   Віримо, що в скорому часі настане день, коли над пшеничними полями нашої країни знову буде чисте голубе небо, а українці впевнено крокуватимуть спільно з європейськими державами!

Щиро бажаємо всім і кожному доброго здоров’я, миру, злагоди і достатку. Любімо і поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України та духовний скарб нації!

Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

Слава великому Українському народові! Слава соборній незалежній Україні!

З повагою сільський голова                                                                                                                                                  В.Мошкун