Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Крупецький центр дитячої та юнацької творчості «Креатив»

Крупецький центр  дитячої та юнацької творчості «Креатив»

Крупецький центр  дитячої та юнацької творчості «Креатив» запрошує усіх, хто бажає, долучитися до цікавого та змістовного позашкільного навчання!

Наш центр – це різноманітна мережа творчих гуртків, студій, об’єднань за інтересами, де діти не просто накопичуватимуть знання, а навчаться креативно проводити вільний час.

Наші вихованці стануть активними учасниками різних фестивалів, змагань, оглядів, конкурсів, розважальних концертних програм тощо, що проводитимуться у нашій громаді та за її межами. Для цього у нас вже здійснюється тісна співпраця із загальноосвітніми навчальними закладами та обласними навчально-методичними центрами з питань проведення різних масових заходів за основними напрямами діяльності позашкільної освіти.

Ви скажете «Так» нашим заняттям!

Наша мета – надати кожному вихованцю доступ до передового контенту сучасності, а також задовільнити потреби у позашкільній освіті, що спрямована на розвиток та підтримання творчої активності, підвищення духовного рівня, формування знань та практичних навичок у різних сферах людської діяльності, гармонійне виховання дітей та підлітків.

Ми – на хвилі часу!

У нас ви займатиметеся творчістю у зручний час та у зручному темпі, бо наш «Креатив» підлаштовується під потреби сучасності, зважаючи на широкий попит на ринку освітніх послуг художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, оздоровчого та гуманітарного напрямків.

Новинкою стане відкриття туристичного центру, щоб наші вихованці могли подорожувати Україною, ширше пізнавати рідний край, знайомитися з історико-культурними надбаннями нашого народу, а також здійснювати подорожі для споглядання визначних пам’яток за межами нашої держави.

Ми – якісні!

Наші викладачі – по-справжньому досвідчені талановиті люди, закохані у свою справу фахівці, агрегатори божевільних ідей, які часто виходять за межі звичного.

Креативність, високий професійний рівень нашого викладацького складу забезпечуватимуть неухильний поступальний рух у процесі розвитку закладу, ви помітите новизну та принципову відмінність наших педагогічних ідей.

Ми - відкриті для друзів!

Наш центр гостинно відкриває двері усім, хто бажає творчо самоствердитися та отримати змістовне дозвілля.

Відвідайте наші гуртки: вокальне мистецтво, театральне мистецтво, хореографія, образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, писанкарство, дизайн одягу, бісероплетіння, плетіння із соломки, художня обробка деревини, оздоровча гімнастика, юні туристи-краєзнавці, юні журналісти, англійська мова.

«Креатив» - місце творчості, натхнення, спілкування!

Крокуймо в майбутнє разом!

Контактна інформація:

Адреса: 35541, Рівненська обл., Радивилівський  р-н, с. Крупець, вул. Довга, 70

Телефон: +380671428523

Поштова скринька: kreativ-krupets@ukr.net

У НАС ЦІКАВО, КОРИСНО, ВЕСЕЛО!

Чекаємо на вас!« повернутися до списку новин