Про проведення благоустрою громади

Дата: 09.08.2017 15:38

Фото без описуПро проведення благоустрою громади

З метою підготовки до відзначення в Крупецькій об’єднаній територіальній  громаді 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України  та з метою забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в громаді, збереження об'єктів благоустрою, створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців, захисту довкілля,  Крупецька сільська рада просить керівників установ, підприємств, організацій, старостів сільської ради, жителів сіл вжити заходів із наведення належного стану  прилеглої території  наданої  Вам  у встановленому порядку земельної ділянки.

Забезпечення належного екологічного та санітарного стану повинно досягатися не лише повсякденною копіткою роботою комунальною службою громади, а й усіх без винятку жителів сіл, підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території  громади.

Враховуючи вищезазначене звертаємося до всіх мешканців громади із закликом, не залишатися осторонь та постійно проводити заходи з благоустрою на власній території.

Тільки разом ми зможемо зробити нашу громаду впорядкованою, чистою і охайною.