72-га річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня ми відзначаємо пам’ятну дату – 72-у річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

Минають роки, покоління змінює покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях.

Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку вдячність воїнам-визволителям.

Шановні ветерани! Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Бажаю кожній родині – здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде мирним, світлішим і щасливим.

З повагою В.Мошкун