Фінальна гра Чемпіонату з футболу Дубенського району

Дата: 23.10.2017 15:24

Фото без описуФінальна гра Чемпіонату з футболу Дубенського району

Футбол – улюблена гра багатьох й один з найпоширеніших видів спорту у нашому районі. Але у селах, на жаль, цьому виду спорту приділено значно менше уваги для його розвитку. Однак футбол в Крупецькій сільській раді має перспективу, адже є ті, кому небайдуже майбутнє громади. Саме завдяки завзятості Феленюка Руслана Васильовича та мешканців  громади, які об’єдналися і створили футбольну команду,  ФК «Крупець» не просто існує, а й досягає значних успіхів у спортивних змаганнях.

З 06 серпня на футбольних полях району проходять ігри другого кола Чемпіонату з футболу Дубенського району.

22 жовтня 2017 року на футбольному полі села Крупець Радивилівського району Рівненської області відбулася остання гра Чемпіонату першої прем’єр-ліги, сезону 2017 року, другого кола між командами ФК «Крупець» та ФК «Імпульс» м.Дубно. Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь нашої команди. По одному  голу влучили у ворота футболісти Чалик Артем та Феленюк Вадим. ФК «Крупець» виграла в Чемпіонаті з відривом в 2 очка від 2 місця.

Найкращим форвардом прем’єр-ліги 2017 року за результатами 28-ми ігор став Кусак Мар’ян. Він забив 43 гола за ФК «Крупець».

Отож, можна стверджувати, що ФК «Крупець» за сезон 2017 року переконливо виправдовує надії вболівальників.

Якщо гравці та тренер працюватимуть так злагоджено та наполегливо й надалі, то результати будуть ставати ще кращими. Тож побажаємо нашим футболістам витримки та вдалих ігор в наступні ігрові сезони.

Крупецька громада пишається місцевою футбольною командою і бажає успіхів та перемог в усіх подальших змаганнях!

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради