Виїзний прийом громадян у селі Михайлівка

11 серпня голова Крупецької сільської об’єднаної територіальної громади Віталій Мошкун провів виїзний прийом громадян у селі Михайлівка. За допомогою до очільника громади звернулось 9 жителів сіл Махайлівка та Засув,  яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей.

Проте найактуальнішими питаннями сьогодення, що турбують жителів територіальної громади, є питання, що виникають з приводу виконання договорів оренди земельних ділянок їх орендарями. Також було звернення щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського учасникові АТО.

Активну участь в обговоренні порушених жителями питань  взяв в.о. старости сіл Михайлівка, Засув  Віктор Маркович, який запропонував шляхи вирішення актуальних питань.

На завершення зустрічі голова ОТГ запевнив громадян в найшвидшому вирішені проблемних питань.