Виставка -вернісаж ‘’Великдень в нашій хаті’’

Виставка-вернісаж  ‘’Великдень в нашій хаті’’

Виставка-вернісаж Великодніх пасок, ‘’Великдень в нашій хаті’’ була організована в Крупецькій сільській раді  бібліотекарем ПШБ с. Крупець  Бугайкіною О. М. та діловодом загального відділу Є.Л.Олійник.

Свято Пасхи,Світлого Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, наповнює  весь православний люд, любов’ю , миром, злагодою, добром. І щоб свято прийшло до кожної людини, працівники Крупецької сільської ради, вирішили, принесені на вернісаж паски та крашанки, передати на гостину проживаючим в Радивилівському відділенні стаціонарного догляду для постійно або тимчасово проживаючих .

Сільський голова В.В. Мошкун та діловод загального відділу Є.Л.Олійник доставили у відділення святкову випічку  та привітали проживаючих з святом Пасхи.

Бібліотекар ПШБ с. Крупець О. Бугайкіна.