Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

У Крупецьку ОТГ завітали представники Рівненського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»

Центр розвитку  місцевого самоврядування

29 серпня 2017 року у Крупецькій об'єднаній територіальній громаді відбулася зустріч  працівників  Рівненського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» з депутатами і трудовим колективом Крупецької  сільської ради. Директор РВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування» Руслан Сивий, експерт з децентралізації Михайло Шелеп та експерт з регіонального розвитку Тарас Микитин обговорили питання про зміни до перспективного плану  об’єднаних територіальних громад, зокрема мова йшла про можливість  приєднання  до Крупецької ОТГ Теслугівської сільської ради. Також було обговорено перспективу створення центру надання адміністративних послуг у Крупецькій сільській раді.

Відбулася жвава дискусія про переваги та недоліки приєднання сільських рад до уже створеної об’єднаної територіальної громади. Р.Сивий та М.Шелеп надали роз’яснення щодо проведення процедури дооб’єднання сільських рад та дали відповіді на запитання голови та депутатів сільської ради.« повернутися до списку новин