Ми пишаємося Уляною Бабак!

Ми пишаємося  Уляною Бабак!

28 квітня відбувся обласний огляд-конкурс естрадної пісні «Юна зірка», метою якого є розвиток  жанру естрадної пісні, виявлення нових обдарувань.

Цьогорічний конкурс подарував багато позитивних вражень, зокрема і виступ юного соловейка, жительки с.Срібне Бабак Уляни. Вона вразила журі не тільки вокальними  даними, а й вдалим репертуаром, і в результаті посіла ІІ місце у своїй  віковій категорії.

Ми щиро дякуємо  її керівнику Петровській Марії Юріївні та директору музичної школи Клюй Сюзані Володимирівні за творчий підхід і активну життєву позицію, за високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість і клопітку працю.

А Уляні  бажаємо міцного здоров’я, бадьорого духу, радості, завжди бути яскравою і красивою, мудрою і сильною. Нехай душа народжує прекрасні мрії, а розум втілює їх у життя. Хай  добрий художник розфарбує твоє  життя яскравими фарбами, а талановитий композитор  напише  веселу мелодію для долі.