Щиро вітаю Вас із весняним святом - 8 Березня.

Дата: 07.03.2018 15:03

Шановні жінки!

Щиро вітаю Вас із весняним святом - 8 Березня.

8 Березня - це свято, схоже із загадковою жіночою душею. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця. Це не випадковість, що це свято відзначається на початку весни, саме цієї щасливої пори, коли природа робить перший подих, коли люди чекають тепла, оновлення, ніжності.

Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. І саме завдяки жінкам, їх любові і доброті, чоловіки долають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки, матері, дружини, її ніжна усмішка долають усі прикрощі нашого буття. Виконуючи своє земне призначення, Ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду, оберігаєте домашнє вогнище від негод і бід.

Знаємо, що майбутнє нашого краю цілком у Ваших руках. Вдячні за працелюбність, лагідність, старанність у всіх Ваших починаннях.

Тож міцного здоров'я Вам, радості, добра та Божого благословення!

Крупецький сільський голова

В.В.Мошкун