Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

До відома власників земельних часток (паїв)

До відома власників земельних часток (паїв)

Постановою КМУ від 22.11.2017 року №890 затверджено зміни, що вносяться до постанов КМУ, зокрема у Типовому договорі оренди землі у пункті 7 зазначаються дані агрохімічного паспорта земельної ділянки для земель державної та/або  комунальної власності, а для земельних ділянок приватної власності рекомендується зазначати дані агрохімічного паспорта земельної ділянки.

Відповідно до Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» агрохімічну паспортизацію проводить спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань аграрної політики, який делегував цю функцію державній установі «Інститут охорони ґрунтів України».

Згідно нормативно-правових актів України, Рівненська філія ДУ «Держґрунтохорона» проводить агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення, з метою здійснення державного контролю за зміною показників родючості та забруднення ґрунтів токсичними речовинами і радіонуклідами, раціонального використання земель сільськогосподарського призначення.

Агрохімічна паспортизація земель державної та/або комунальної власності проводиться в обов’язковому порядку при регулюванні земельних відносин.

 

 « повернутися до списку новин