ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЮРИСТА

Шановні юристи!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста!

Саме від Вашої праці, професіоналізму, від Вашого інтелектуального внеску залежить успіх у розв'язанні надзвичайно важливого завдання — утвердження України як суверенної, демократичної, правової держави. Ваша цілеспрямованість, наполегливість, принциповість у відстоюванні інтересів громадян, вірність ідеалам правди та справедливості дозволяють займати гідне місце у формуванні правової культури наших співвітчизників та поваги до Закону.

Переконаний, що високий професіоналізм та усвідомлене почуття відповідальності будуть винагородженні повагою і довірою громадян, їхньою впевненістю у правовій захищеності.

Бажаю Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності .

В.Мошкун