Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Привітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Привітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Їм, нашому майбутньому, хочу побажати радісного й безхмарного дитинства! Щоб не на словах, і не раз в рік ми опікувалися своїми дітьми, а щодня, щосекунди, переймалися їхніми радостями й болями.

Хочу бачити підростаюче покоління не розчарованим і не приниженим, не зневаженим і забутим. Щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Хочу, щоб наші сини й доньки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими!

Щоб усмішка освітлювала їхні обличчя, щоб очі сяяли від щастя й добра, і радість у серці буяла – цвіла!   Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Діти - це ангели. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Тож давайте створювати для них такий світ разом!

Бажаю нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та веселих, сяючих посмішок!

З повагою і найкращими побажаннями до вас, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Сова Микола Миколайович« повернутися до списку новин