Фестиваль духовної пісні «Хвалімо Творця»(ВІДЕО)

Дата: 09.07.2017 14:39

Фото без описуФестиваль духовної пісні «Хвалімо Творця»

7 липня 2017 року о 14:00 у свято Різдва Іоана Предтечі на території Свято-Михайлівського храму с. Срібне відбувся Фестиваль духовної пісні «Хвалімо Творця».

Проповідь на тему важливості духовної пісні у житті християнина виголосив благочинний Радивилівщини от. Ігор Данилюк, настоятель Свято-Троїцької парафії с. Крупець.

З вітальним словом виступив голова Крупецької громади Мошкун Віталій Володимирович.

Зі своїм повчальним і вітальним словом до присутніх звернулися священики благочиння: настоятель Свято-Різдва-Богородичної парафії м. Радивилів о. Тарас Сухожак, настоятель Свято-Покровської парафії с. Михайлівка о. Михайло Кравець, настоятель Свято-Воскресенської парафії с. Бригадирівка о. Василь Сидорук, настоятель Свято-Михайлівської та Свято-Покровської парафій сіл Острів і Пляшівка о. Андрій Миронюк.

Фото без описуУ фестивалі брали участь такі хорові колективи: дівочий ансамбль «Світанок» Свято-Троїцької парафії с. Крупець, представники Будинку культури с. Крупець, парафіяльні хори Свято-Михайлівської парафії с. Срібне, Свято-Різдва-Богородичної парафії м. Радивилів, Свято-Покровської парафії с. Михайлівка, Свято-Преображенської парафії с. Батьків, дитячий хор «Софія» Свято-Покровської парафії с. Козин, хор Свято-Воскресенської парафії с. Бригадирівка, Свято-Михайлівської парафії с. Острів, Свято-Покровської парафії с. Пляшівка, Свято-Володимирської парафіії с. Баранне, юнацький хор «Дарунок» Свято-Михайлівської парафії с. Срібне, хор Свято-Покровської парафії с. Бугаївка.

Діти недільної школи «Зерна доброти» Свято-Михайлівської парафії с. Срібне під час фестивалю виконували інсценівки за темою свята, читали вірші.У кінці свята зі словами вдячності за участь у фестивалі «Хвалімо Творця» звернувся настоятель Свято-Михайлівської парафії с. Срібне Олег Бабак.

Фото без описуВарто зазначити, що фестиваль був спільним заходом Радивилівського благочиння та відділу освіти Крупецької громади, тому благочинний от. Ігор Данилюк вручив подяки за участь кожному колективу хору, який виступав, а заступник начальника відділу освіти Романович Ганна Іванівна, духовенству за допомогу в організації свята.Подяки також вручили ведучій фестивалю матушці Богдані Бабак, яка була і сценаристом, і декоратором святкового заходу.

Благочинний от. Ігор Данилюк і його Дівочий ансамбль «Світанок» Свято-Троїцької парафії с. Крупець після виголосу виконали многоліття усім учасникам.

Завершився фестиваль спільним виконанням духовного гімну «Молитва за Україну» та бурхливими оплесками усім виконавцям духовної пісні.

radyvyliv-cerkva.rv.ua