Перегляд казок "Великодній кошик" та "Пригоди великодньої писанки"

Дата: 25.04.2017 14:32

Фото без описуПерегляд казок "Великодній кошик" та "Пригоди великодньої писанки"

Чудове свято казки відбулося на третій день Паски у клубі села Баранне. Маленькі глядачі мали змогу переглянути дві постановки казок “Великодній кошик” та “Пригоди великодньої Писанки”.

Юні аматори сцени дуже талановито  зіграли ролі у постановках. Це Юрій Шмандюк (хрін), Владислава Ясковець (ковбаса та писанка), Мирослава Казмірчук (зайчик та пасочка), Орися Бохонко (баранчик та свічечка), Рома Шмандюк (сир), Ярослава Бохонко (курчатко), Ірина Щербатюк (масло), Христина Крупка (писанка), Марійка Олійник (свячене яйце).

В перерві між постановками діти-глядачі мали змогу пограти в ігри, відповісти на цікаві питання ведучої та отримати солодкі призи за правильні відповіді. А ще, після закінчення показу казок, діти заспівали великодню пісню “Радійте всі дорослі й діти”.

На закінчення всі дітки: юні артисти та глядачі зробили світлини на пам'ять біля великого кошика.

Чекаємо з нетерпінням  маленьких глядачів  у нашому закладі!

Завідувачка клубу села Баранне Марія Ясковець