Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Свято останнього дзвінка та прощання з початковою школою

Свято останнього дзвінка та прощання з початковою школою у Боратинській ЗОШ І ступеня

Ось і добіг до кінця ще один навчальний рік. З посмішками та квітами радо зустріла школа учнів 1-3 класів та наших випускників-четвертокласників. На свято завітали батьки, жителі села а також заступник начальника відділу освіти, культури,туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради Г.І.Романович. Вона привітала діток та колектив школи зі святом, нагородила грамотою ученицю 4 класу Романюк Євгенію за І місце в олімпіаді "Юне обдарування", а також подарувала школярам набір мячів.

Звучали вірші та пісеньки, а з уст присутніх слова-вітання. Директор школи М.Кузьмич вручила Похвальні листи учениці 2 класу Шнайдрук А.,та учневі 4 класу Глуздові В.. Прозвучав для діток Останній дзвінок, який сповістив про початок літніх канікул, а для випускників-четвертокласників про закінчення початкової школи. Після лінійки відбулося Свято прощання з початковою школою, де випускники зі словами вдячності звернулися до директора, вчителів, працівників школи та своїх батьків.

Бажаємо всім школярам гарно провести канікули, відпочити, набратись сил та енергії для нових звершень,а випускникам "У добру путь, до середньої школи!"

 

 « повернутися до списку новин