Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Дошкільні навчальні заклади Крупецької громади готові до роботи в літній оздоровчий період

Дошкільні навчальні заклади Крупецької громади готові  до роботи в літній оздоровчий період

31 травня 2017 року комісією у складі начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Сови М.М., заступника начальника відділу Романович Г.І. та лікаря-епідеміолога відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідувань спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області   Парасюк Л.В. було проведено огляд готовності дошкільних навчальних закладів Крупецької ОТГ до роботи в літній оздоровчий період 2017 року.

Особлива увага приділялася організації дитячого харчування в літній період. Кожен дошкільний заклад  має затверджене завідувачем закладу та погоджене управлінням Держпродспоживслужби перспективне денне меню на літній оздоровчий період, яке є основою для складання щоденного. У кожному дошкільному навчальному закладі належним чином розроблені та затверджені плани роботи в літній період.

За результатами перевірки зроблено висновок, що всі дошкільні навчальні заклади Крупецької ОТГ до роботи готові.« повернутися до списку новин