Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі жителі Крупецької ОТГ!

Від усього серця радий  вітати усіх Вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає був непростим, ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашої громади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє, вірю, що спільними зусиллями ми збудуємо європейську державу.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Міцного Вам здоров'я, вагомих здобутків у всіх справах і починаннях, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах та серцях, тепла і світла в кожну оселю.

Сільський голова                                                                                                                                                     В.Мошкун