Міжнародний День рідної мови

21 лютого – Міжнародний День рідної мови. Cвято української мови – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші предки. Наша рідна мова є душею волелюбного, нескоренного, сильного духом українського народу. Велична та милозвучна, отримана нами у спадок, вона протягом віків гартувалась, збагачувалась і відточувалась творчістю звичайних людей, письменників, науковців та інших діячів. Наші прадіди не лише відстоювали, незалежність України, а й існування та визнання у світі української мови.

Тому її збереження для нащадків – важливе завдання для усіх нас. Лише разом ми зможемо забезпечити розвиток та процвітання мови, яка увібрала в себе багаторічну історію і традиції нашого народу.

Вітаємо вас зі святом! Любіть, плекайте і збагачуйте рідну мову! А материнське слово нехай стане для усіх нас незгасним символом єдності української нації!

З повагою                                                                                                                  В.Мошкун