Уляна Бабак - учасниця Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Уляна Бабак - учасниця Міжнародного конкурсу «Перлина Fest»

28 січня, у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся фінал Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Захід організований за підтримки Української асоціації районних та обласних рад.

Діти віком від 7 до 17 років представляли свої творчі доробки у чотирьох категоріях: оригінальний, автентичний, танцювальний та пісенний жанри.

Окремо від Асоціації утворена номінація «Перлина громади», де відзначені номери, що найбільш глибоко та яскраво демонструють культурно-історичну спадщину місцевості представленої конкурсантами. Рівненську область, зокрема Крупецьку ОТГ, представляла Уляна Бабак (2004 р.н., с. Заміщина) у номінації "Пісенний жанр", за що отримала диплом учасника.