Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Продовження майстер-класу з написання писанки від Богдани Бабак

Продовження майстер-класу з написання писанки від Богдани Бабак 

Через невеличкий проміжок часу , ми будемо святкувати Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, свято Пасхи. До цього свята ми , православні християни, готуємось заздалегідь. На передодні випікаємо святкову випічку «паску», а також за стародавнім українським звичаєм малюємо писанки . Писанка, це розмальоване і розписане особливими символами яйце. Але не всі ми володіємо навиками розпису писанки і не знаємо , що означає той чи інший знак чи малюнок нанесений на писанку.

Ознайомити з мистецтвом писанкарства , працівників Крупецької сільської ради згодилась народний умілець, майстриня цієї справи , наша односельчанка Бабак Богдана Богданівна. Два дні пані Богдана проводила майстер – клас з розпису писанки для всіх охочих ознайомитись з цим мистецтвом. Цікаво розповідала про значення символів і знаків ,які наносяться на тло яйця, як правильно розпочинати розфарбовувати яйце. Всі хто долучився до цієї цікавої справи мали змогу власноруч випробувати себе в писанкарстві. І в кожного вийшла своя неповторна писанка.

Щиро дякуємо Богдані Богданівні за цікаво проведений майстер-клас. Веселого всім свята, смачної паски, миру, злагоди, любові,добра.

                                          Учасник майстер – класу бібліотекар с. Крупець  О. Бугайкіна

 « повернутися до списку новин