Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Турнір з волейболу пам’яті Героїв Небесної Сотні

Турнір з волейболу пам’яті Героїв Небесної Сотні

У неділю, 18 лютого, у спортивному залі опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа I-III ступенів» відбувся турнір з волейболу серед жителів Крупецької громади.

Участь у турнірі взяли волейбольні команди з сіл Срібне, Ситне, Довгалівка, Крупець «Патріот», «Темна конячка» та збірна учнів ОТГ.

Протягом усього турніру на майданчику точилася вперта боротьба. Команди прагнули продемонструвати свої найкращі вміння у грі.

В підсумку у зустрічі за III місце команда села Ситне виявилася сильнішою за команду села Довгалівка.

Друге почесне місце виборола команда «Темна конячка» (с.Крупець).

Перше місце у поєдинку здобула команда «Патріот» (с.Крупець).

Кращими гравцями турніру стали Кошельник Степан («Патріот»), Мирончук Сергій («Темна конячка»), Коб’юк Юрій (с.Ситне) та Бідюк Андрій (с.Довгалівка).

Команди-переможці були нагороджені грамотами, які вручили сільський голова Віталій Мошкун та головний суддя турніру Микола Пагуба.

Спеціальним призом  був нагороджений Коб’юк Роман Миколайович – учасник АТО (с.Ситне). Також пам’ятними  подарунками, які підготував відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради, були відзначені  кращі гравці турніру.

Відчувається, що волейбол у селах розвивається і популяризація спорту продовжується загальними зусиллями громади та представників місцевої влади.« повернутися до списку новин