Дорогі школярі, вчителі та батьки!

Дата: 01.09.2017 12:30

Дорогі школярі, вчителі та батьки!

Щиро вітаю всіх з початком нового навчального року і Днем знань!

1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоцінену роботу розуму й серця.

Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати  знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих та надійних друзів.

Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею допомагають  пізнавати світ, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх  мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя.

Прийміть найщіріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупляться  вчителів, хай тільки радість приносять діти та вдячні учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів і впевненості у своїх силах.

З повагою голова Крупецької ОТГ                                                                       В.Мошкун